GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Tallrikar 13294161

nr 1329 4161

Tallrikar

3+ 1 st. Blåvit floraldekor, Kina, 1800-tal. Diameter: 22,3-22,5cm

Kondition: slitage, skador, lagad

måndag 25 maj 2020
kl 20:58:24